اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
گروه اول
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 20
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 13
  • پرسپولیس بهبهان
  • 10
  • 12
  • پاس ناجا قم
  • 10
  • 10
  • ستارگان دشتستان
  • 10
  • 3
  • نفت و گاز گچساران
  • 10
  • 2
گروه دوم
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • صنعت مس کرمان
  • 10
  • 20
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 10
  • 13
  • فراز بام خائیز دهدشت
  • 10
  • 11
  • زغال سنگ طبس
  • 10
  • 11
  • کیمیا کاشت کردستان
  • 10
  • 3
  • پرواز هوا نیروز
  • 10
  • 2
گروه M
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 14
  • 26
  • صنعت مس کرمان
  • 14
  • 22
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 14
  • 16
  • زغال سنگ طبس
  • 14
  • 15
  • فراز بام خائیز دهدشت
  • 14
  • 13
  • ذوب آهن اصفهان
  • 14
  • 11
  • پرسپولیس بهبهان
  • 14
  • 6
  • پاس ناجا قم
  • 14
  • 3
گروه N
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • کیمیا کاشت کردستان
  • 6
  • 9
  • نفت و گاز گچساران
  • 6
  • 7
  • ستارگان دشتستان
  • 6
  • 6
  • پرواز هوا نیروز
  • 6
  • 2
گروه اول
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 6
  • 10
  • اشتاد سازه مشهد
  • 6
  • 10
  • کربنات سدیم فیروزآباد
  • 6
  • 2
  • پرسپولیس بهبهان
  • 6
  • 2
گروه دوم
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهید شاملی کازرون
  • 6
  • 12
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 6
  • 5
  • ذوب آهن اصفهان
  • 6
  • 4
  • سنگ آهن بافق
  • 6
  • 3
گروه N
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 6
  • 10
  • شهید شاملی کازرون
  • 6
  • 10
  • ذوب آهن اصفهان
  • 6
  • 4
  • پرسپولیس بهبهان
  • 6
  • 0
گروه M
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 6
  • 12
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 6
  • 7
  • سنگ آهن بافق
  • 6
  • 4
  • کربنات سدیم فیروزآباد
  • 6
  • 1
مرحله نهایی
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 2
  • 4
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 2
  • 2
  • شهید شاملی کازرون
  • 2
  • 2
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 2
  • 0
المپیاد استعدادهای برتر کشور
از سوی کمیته استعدادیابی فدراسیون زمان تشکیل نخستین اردوی منتخبین استعدادهای برتر پسران منطقه پنج اعلام شد.
از سوی کمیته استعداد یابی فدراسیون زمان نخستین اردوی آماده سازی منتخبین  استعداد های برتر پسران منطقه شش اعلام شد.
دومين گروه از منتخبين استعدادهاي برتر پسران از ديروز كار خود را در بوشهر آغاز كردند.
اولين اردو منتخبين استعدادهاي برتر سال جاري زير نظر مربيان كارآزموده در بوشهر برگزار شد.
دومین دوره رقابت های استعدادهای برتر دختران امروز سه شنبه۹۸.۶.۵به پایان رسید.
دومین دوره رقابت های المپیاد استعداد های برتر دختران به میزبانی یزد امروز با پایان رسید.
دومین المپیاد استعدادهای برتر پسران با قهرمانی تیم کهگیلویه در کرمانشاه به پایان رسید.
دومین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر دختران از ۲۹ مرداد در حال برگزاریست.
دومین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر به میزبانی یزد در حال برگزاری است.
دومین دوره رقابت های المپیاد استعداد های برتر دختران به میزبانی یزد در حال برگزاریست.
دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسران به میزبانی کرمانشاه به روز های پایانی خود نزدیک میشود.
دومین دوره رقابت های المپیاد استعداد های برتر از ۲۹ مرداد در حال برگزاریست.
لحظاتی قبل مرحله یکچهارم نهایی دومین المپیاد استعدادهای برتر دختران یزد با شناخت تیمهای نیمه نهایی به اتمام رسید.
دومین المپیاد استعدادهای برتر پسران در کرمانشاه دقایقی قبل با انجام بازیهای مرحله یکچهارم نهایی  ادامه یافت.
با انجام بازیهای یک هشتم نهایی المپیاد استعدادهای برتر پسران در کرمانشاه چهره تیمهای یک چهارم نهایی مشخص شدند.
با حضور مربیان و علاقه مندان ، کلاس دانش افزایی مربیگری در حاشیه المپیاد استعدادهای برتر پسران کرمانشاه برگزار شد.
دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر دختران به میزبانی یزد در حال برگزاریست.
12345
نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک