بيست‌ونهمین دوره ليگ برتر هندبال
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهرداری کاشان
  • 15
  • 23
  • نفت و گاز گچساران
  • 15
  • 22
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 15
  • 19
  • هیات هندبال مرودشت
  • 15
  • 17
  • بيتا سبزوار
  • 15
  • 14
  • مس کرمان
  • 15
  • 13
  • هپکو اراک
  • 15
  • 13
  • نیروی زمینی تهران
  • 15
  • 12
  • توسعه و عمران بافق
  • 15
  • 10
  • شهرداری ارومیه
  • 15
  • 7
دوازدهمین دوره لیگ برتر زنان
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهید چمران لارستان
  • 12
  • 24
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 12
  • 20
  • ذوب آهن اصفهان
  • 12
  • 16
  • هدف پویان جوان قم
  • 11
  • 9
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 11
  • 6
  • هیات البرز
  • 12
  • 5
  • شهرداری بم
  • 12
  • 2
تاريخ:بيستم و سوم فروردين 1395 ساعت 15:07   |   کد : 25578
160 هندبالیست نوجوان و جوان دختر در اولین اردوی طرح «بلندقامتان»
160 هندبالیست نوجوان و جوان دختر در اولین اردوی طرح «بلندقامتان»
اولین اردوی استعدادیابی دختران ایران با عنوان طرح«بلندقامتان» از فردا سه شنبه 24 فروردین ماه 1395در تهران آغاز می شود.

فدراسیون هندبال irhf.ir- کمیته بانوان فدراسیون هندبال بمنظور شناسائی هدفمند بازیکنان مستعد در رده سنی نوجوانان و جوانان اقدام به برگزاری اردوی استعدادیابی کرده است. این اردو در 4 مرحله با عنوان طرح «بلندقامتان » از فردا سه شنبه 24 فروردین ماه 1395 به مدت 4 روز در سالن فدراسیون هندبال برگزار می شود.

در این اردو 160 دختر هندبالیست نوجوان و جوان از 23 استان حضور دارند.

اسامی بازیکنان دعوت شده بشرح زیر است.

 

گروه اول

ورود:  بعداز ظهر سه شنبه 24/1/95    خروج : بعد از ظهر چهارشنبه 25/1/95

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

1

مريم اسلامی

مازندران

22

انيسه رضايي

بوشهر

2

ثمر سياهپوش

مازندران

23

زينب جعفری

بوشهر

3

ثمين سياهپوش

مازندران

24

محبوبه جهان مهر

بوشهر

4

نسترن اجاق زاده

مازندران

25

زينب عوض پور

بوشهر

5

نيلوفر اجاق زاده

مازندران

26

محدثه رحمتی

بوشهر

6

محبوبه کاردل

مازندران

27

آينا ماهينی

بوشهر

7

مليحه نوحی

مازندران

28

يگانه قاليبافان

خراسان جنوبی

8

سوگند بابايي

خراسان رضوی

29

يگانه ميرحسينی

خراسان جنوبی

9

مهسا هدايت

خراسان رضوی

30

فاطمه عسگری

خراسان جنوبی

10

مريم دهقان

خراسان رضوی

31

محدثه قاسمی

خراسان جنوبی

11

نرگس شکری

خراسان رضوی

32

سارا حسين زاده

خراسان جنوبی

12

نعيمه خاوريان

خراسان رضوی

33

مهيا صبرزاده

خراسان رضوی

13

زهرا بلوچ

خراسان رضوی

34

زهره شاهين پوری

فارس

14

شقايق پيستونی

زنجان

35

عسل بهمنيار

فارس

15

شيرين شکاری

زنجان

36

پرنام حسن شاهی

فارس

16

فائزه قربانی

زنجان

37

سعيده عظيمی

فارس

17

حانيه جفاکش

خراسان شمالی

38

فاطمه غضنفری

فارس

18

فائزه سارونه

خراسان شمالی

39

ام البنين حسينی

فارس

19

سپيده مجيدی

خراسان شمالی

40

دنيا فلسفی

فارس

20

آيدا رحمانی

خراسان شمالی

41

مريم احمدوند

همدان

21

فاطمه آخوندی

سمنان

42

-

-

 

 

گروه دوم

ورود:  بعداز ظهر چهارشنبه 25/1/95    خروج : بعد از ظهر پنجشنبه 26/1/95

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

1

مونا تمجيدی

سيستان و بلوچستان

21

رقيه جان مهين

هرمزگان

2

مهررناز بلوچ کاوه

سيستان و بلوچستان

22

زهرا ميرزاخانی

هرمزگان

3

مطهره فرنوشی

سيستان و بلوچستان

23

فاطمه عامری

هرمزگان

4

فاطمه سلطانی نژاد

سيستان و بلوچستان

24

زهرا کرمی

هرمزگان

5

مريم بلوچی

سيستان و بلوچستان

25

کيميا طلبی فرد

هرمزگان

6

کوثر نارويي

سيستان و بلوچستان

26

نصرت فولادی

هرمزگان

7

معصومه ملازهی

سيستان و بلوچستان

27

فاطمه روزور

هرمزگان

8

پرستو اسماعيلی

کردستان

28

مبارکه نصيری

قزوين

9

مژگان مردوخی

کردستان

29

عطيه شهسواری

قزوين

10

نساء مردوخی

کردستان

30

زهرا پور باقريان

مرکزی

11

ژينو جوانمردی

کردستان

31

مهتاب ميرزايي

مرکزی

12

اسرا مرادی

کردستان

32

سارا مشتاقی

البرز

13

مهيا زمانی

کردستان

33

رويا الهی

البرز

14

زهره موجکار

يزد

34

رقيه دانش

البرز

15

لاله قربانی زاده

خوزستان

35

پرنام يزدانی

قزوين

16

ستاره رحمانیان

خوزستان

36

سارا يوسفی مقدم

قزوين

17

پريا عليپور

خوزستان

37

بهار يزدانی

قزوين

18

مطهره سادات غلامی

يزد

38

فرشته سورسوری

قزوين

19

حمزه علی

يزد

39

کوثر محمدعلی پورکيوانی

قزوين

20

جوادی

يزد

40

شقايق الماسی

قزوين

 

گروه سوم

ورود:  بعداز ظهر شنبه 28/1/95    خروج : بعد از ظهر يکشنبه 29/1/95

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

1

فرزانه علی دادی

اصفهان

21

فاطمه ازندريانی

قم

2

مژده کاراوند

اصفهان

22

فاطمه محسن زاده

قم

3

فاطمه برات پور

اصفهان

23

فاطمه نريمانی

قم

4

مهسا مسيبی

اصفهان

24

رقيه محمدرضايي

قم

5

سارا اسدی

اصفهان

25

ستايش قمری

قم

6

مرضيه تارامانی

اصفهان

26

زهره سليمی

قم

7

ليلا محمدباقری

اصفهان

27

بيتا بهراميقيد

قم

8

زهرا اسدالهی

اصفهان

28

پريا مراديان

لرستان

9

زهرا سادات حسينی

اصفهان

29

محبوبه باک منش

لرستان

10

راضيه موسوی

اصفهان

30

بهاره شاه مرادی

کرمانشاه

11

سميه نجفی

اصفهان

31

زهرا پورقربانی

آذربايجان شرقی

12

سپيده ثابت

اصفهان

32

ريحانه غفاری

آذربايجان شرقی

13

مينا رخام

اصفهان

33

سميرا شهرتی

آذربايجان شرقی

14

مريم واحدی

قم

34

اسماء يوسفی

آذربايجان شرقی

15

زينب ياری

قم

35

معصومه زارعی

آذربايجان شرقی

16

فاطمه تلخابی

قم

36

مرجان شمسايي

گچساران

17

منصوره ابوالقاسمی

قم

37

هانيه عباسی

گچساران

18

نسترن فراهانی

قم

38

کيميا نوروزی

گچساران

19

حديثه باغ شيخی

قم

39

بهار ايزدبار

گچساران

20

ستاره بيرامی

قم

40

-

-

 

 

گروه چهارم

ورود:  صبح دوشنبه 30/1/95    خروج : بعد از ظهر دوشنبه 30/1/95

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

1

پرستو نوری

تهران

19

درسا عبداله پور

تهران

2

نيلوفر غفاری

تهران

20

هليا رشيدی

تهران

3

فاطمه صادق پور

تهران

21

مهسا اله دوستی

تهران

4

نرگس نوبهاری

تهران

22

زهرا سياح

تهران

5

فاطمه قراخانلو

تهران

23

نياشيا توکلی

تهران

6

نازنين کبيری

تهران

24

زهرا فتوحی

تهران

7

پرستو پوررمضان

تهران

25

زينب يزدانی

تهران

8

مريم کلک آبادی

تهران

26

کيميا بنازاده

تهران

9

عاطفه حاتمی

تهران

27

زينب جنتی

تهران

10

فاطمه محمودی

تهران

28

اسمودين سادات موسوی

تهران

11

نرگس حشمتی

تهران

29

فرخ صاحبی رهنی

تهران

12

هستی شيرمحمدی

تهران

30

کوثر محمدی

تهران

13

شقايق چراغی

تهران

31

ساحل بابايي

تهران

14

مريم محسنی

تهران

32

سمانه نوری

تهران

15

عسل نيک پور

تهران

33

مطهره افشار

تهران

16

عطيه شهبازی

تهران

34

ساناز عابدی

تهران

17

زهرا عبدلی

تهران

35

سونيا عابدی

تهران

18

سپيده سميعی

تهران

36

-

-

 


 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
               
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال      بانک سرمایه
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک