41 هندبالیست مستعد از 13 استان در چارچوب رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال،رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشته هندبال ساحلی که از ۳۰ آبان تا پنجم آذرماه با شرکت ۱۳ تیم از استانهای مختلف کشور در دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد 41 بازیکن مستعد از لحاظ کیفیت فنی و فیزیک بدنی انتخاب شدند.
فدراسیون هندبال در راستای برگزاری این دوره از رقابتها و انتخاب استعدادهای درخشان در رشته هندبال ساحلی و با کمک و حمایتهای وزارت ورزش و جوانان برنامه های قابل توجهی را در خصوص رشد وپرورش این استعدادهای درخشان تدارک دیده است.
همچنین مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در پایان رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر در رشته هندبال ساحلی، گفت: برگزاری چنین مسابقاتی افزون بر این که برای آینده ورزش کشور مهم است فرصت خوبی را برای توسعه زیرساختهای در استانهای میزبان هم فراهم میکند.
احمد بهروزیان فرد افزود: با توجه به ساحلی بودن بوشهر و داشتن زیر ساختهای مطلوب ورزشهای آبی، میزبانی المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشتههای هندبال ساحلی و قایقرانی به این استان واگذار شد.
اسامی انتخاب شدگان به شرح زیر است:
استان
|
نام و نام خانودگی
|
استان
|
نام و نام خانوادگی
|
بوشهر
|
محمدحسین سوزنده
|
فارس
|
سینا نوروزی
|
بوشهر
|
علیرضا ملکی
|
مرکزی
|
محمد شمس
|
بوشهر
|
سامان جلالیان
|
مرکزی
|
امید پور کریمی
|
ایلام
|
محمدحسین خدنگ
|
چهار محال بختیاری
|
حمیدرضا پورموسوی
|
ایلام
|
آرش چراغی
|
چهار محال بختیاری
|
محمد حسن سعودی
|
قزوین
|
امیرحسین ذوالقدر
|
چهار محال بختیاری
|
محمد حسن غلامی
|
قزوین
|
امیرمحمد پورقاسمی
|
چهار محال بختیاری
|
محمد حسن مکاریان
|
قزوین
|
محمد میلاد قفلی
|
لرستان
|
امیدرضا الیاسی
|
قزوین
|
محمد بابالادی
|
لرستان
|
حسین شیرزادگان
|
فارس
|
امیر ارسلان قشقایی زاده
|
لرستان
|
اشکان کاکولوند
|
فارس
|
ابوالفضل آرامین
|
لرستان
|
عرفان امیری
|
فارس
|
ابوالفضل رستمی
|
اصفهان
|
امیرحسین باب المراد
|
فارس
|
کسری پوراعتماد
|
اصفهان
|
آرمان غفاری
|
یزد
|
محمدسجاد مرتضوی
|
اصفهان
|
مصطفی انتشاری
|
یزد
|
علی کریمان مقدم
|
اصفهان
|
صابر حیدری
|
یزد
|
امیرمحمد زارع
|
اصفهان
|
علی رییسی
|
یزد
|
امیررضا باقرپور
|
همدان
|
اشکان زندی
|
سیستان و بلوچستان
|
مرتضی آدوی
|
همدان
|
محمدمهدی حیدریانپور
|
سیستان و بلوچستان
|
میلاد مارندگانی
|
بوشهر
|
علیرضا علیپور
|
بندرعباس
|
محمدرضا جوذری
|
بندرعباس
|
محمد امیر میری
|
|
|
بندرعباس
|
رضا سلیمی
|