اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
گروه اول
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 20
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 13
  • پرسپولیس بهبهان
  • 10
  • 12
  • پاس ناجا قم
  • 10
  • 10
  • ستارگان دشتستان
  • 10
  • 3
  • نفت و گاز گچساران
  • 10
  • 2
گروه دوم
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • صنعت مس کرمان
  • 10
  • 20
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 10
  • 13
  • فراز بام خائیز دهدشت
  • 10
  • 11
  • زغال سنگ طبس
  • 10
  • 11
  • کیمیا کاشت کردستان
  • 10
  • 3
  • پرواز هوا نیروز
  • 10
  • 2
گروه M
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 0
  • 0
  • صنعت مس کرمان
  • 0
  • 0
  • زغال سنگ طبس
  • 0
  • 0
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 0
  • 0
  • پرسپولیس بهبهان
  • 0
  • 0
  • پاس ناجا قم
  • 0
  • 0
  • ذوب آهن اصفهان
  • 0
  • 0
  • فراز بام خائیز دهدشت
  • 0
  • 0
گروه N
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • پرواز هوا نیروز
  • 0
  • 0
  • نفت و گاز گچساران
  • 0
  • 0
  • کیمیا کاشت کردستان
  • 0
  • 0
  • ستارگان دشتستان
  • 0
  • 0
گروه اول
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 6
  • 10
  • اشتاد سازه مشهد
  • 6
  • 10
  • کربنات سدیم فیروزآباد
  • 6
  • 2
  • پرسپولیس بهبهان
  • 6
  • 2
گروه دوم
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهید شاملی کازرون
  • 6
  • 12
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 6
  • 5
  • ذوب آهن اصفهان
  • 6
  • 4
  • سنگ آهن بافق
  • 6
  • 3
گروه N
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 4
  • 8
  • شهید شاملی کازرون
  • 4
  • 6
  • ذوب آهن اصفهان
  • 4
  • 2
  • پرسپولیس بهبهان
  • 4
  • 0
گروه M
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 4
  • 8
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 4
  • 5
  • سنگ آهن بافق
  • 4
  • 3
  • کربنات سدیم فیروزآباد
  • 4
  • 0
تاريخ:سيزدهم آذر 1397 ساعت 14:52   |   کد : 267830
برنامه و نتایج مرحله نهایی رقابتهای نوجوانان مناطق جنوب کشور

برنامه و نتایج مرحله نهایی رقابتهای نوجوانان مناطق جنوب کشور

 

پیروزی بهبهان و اصفهان در روز اول رقابتهای نوجوان مناطق جنوب کشور

 مرحله نهایی این رقابت ‌ها  که از 12 آذر به مدت پنج روز با حضور هشت تیم برتر مناطق جنوب کشور در بهبهان در حال برگزاریست 8 تیم در2 گروه چهار تیمی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 در گروه الف تیم های هیات هندبال اصفهان، قصرنشاط ایرانیان بهبهان، آکادمی کرمان و شهرداری دیلم ودر گروه ب  هیات هندبال خمینی شهر، شهرداری کرمان، سپیدان شهرکرد و آسفالت بتن قیر جهرم حضور دارند.

 نتایج روز اول و دوم این دوره از رقابتها به شرح زیر است:

 
روز اول دوشنبه 12 آذرماه

صفهان   27شهرداری دیلم 17

آسفالت بتن قیر جهرم  14 خمینی شهر 27

سپیدان شهرکرد 33 شهرداری کرمان 30

 قصر نشاط ایرانیان بهبهان 35 آکادمی کرمان 19

 
روز دوم سه شنبه 13 آذرماه

 خمینی شهر 23 سپیدان شهرکرد18

 آسفالت بتن قیر جهرم 34  شهرداری کرمان29

 آکادمی کرمان27   شهرداری دیلم24

 اصفهان  23  قصر نشاط ایرانیان بهبهان30

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک