گروه الف
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 5
  • 10
  • ذوب آهن اصفهان
  • 5
  • 7
  • زاگرس اسلام آباد
  • 5
  • 6
  • ستارگان دشتستان
  • 5
  • 3
  • سربداران سبزوار
  • 5
  • 2
  • زغال سنگ طبس
  • 5
  • 2
گروه ب
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • مس کرمان
  • 4
  • 8
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 4
  • 6
  • فراز بام خاییز دهدشت
  • 4
  • 3
  • نفت و گاز گچساران
  • 4
  • 3
  • خیبر اراک
  • 4
  • 0
پانزدهمین دوره لیگ برتر بانوان سال 98
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهید شاملی کازرون
  • 3
  • 6
  • هیات هندبال کیش
  • 3
  • 4
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 3
  • 4
  • اشتاد سازه مشهد
  • 3
  • 4
  • فولاد مبارگه سپاهان
  • 3
  • 4
  • ارشیا شید طرقبه
  • 2
  • 0
  • ذوب آهن اصفهان
  • 3
  • 0
  • نفت و گاز گچساران
  • 2
  • 0
تاريخ:هفدهم شهريور 1398 ساعت 12:22   |   کد : 328822
اولین گروه دعوت شده به اردوی ملی نوجوانان
اسامی دعوت شدگان به دومین اردوی تیم ملی نوجوانان آقایان

اولین گروه دعوت شده به اردوی ملی نوجوانان

دومین اردوی ملی نوجوانان با حضور گروه اول از روز جمعه 22 شهریور ماه آغاز خواهد شد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون دومین اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان آقایان گروه اول جهت اعزام به مسابقات آسیایی از تاریخ 22 شهریور لغایت 24 شهریور به میزبانی استان همدان شهرستان جزین برگزار خواهد شد. از سوی کادر فنی تیم ملی اسامی گروه اول دعوت شده  اعلام شد که به شرح زیر است:   

            

رديف

نام و نام خانوادگي

استان

سمت

رديف

نام و نام خانوادگي

استان  

سمت

1

اميرحسين اقبالی

يزد

بازيکن

19

نيما باقری

قم

بازيکن

2

امير محمد عليزادگان

يزد

بازيکن

20

مهدی مقيمی

سيستان و بلوچستان

بازيکن

3

احسان مرادی

کرمانشاه

بازيکن

21

سيدعلی ميرجعفری

اصفهان

بازيکن

4

عليرضا صبوری

فارس

بازيکن

22

عليرضا زنجيرساز

خوزستان

بازيکن

5

نيما دريانورد

بوشهر

بازيکن

23

میلاد صمدی

همدان

بازيکن

6

محمدرضا الوانی

چهارمحال و بختياری

بازيکن

24

اميرحسين مصدق

بوشهر

بازيکن

7

رضا حيدری

کرمانشاه

بازيکن

25

محمد مهدی حیدیران

همدان

بازيکن

8

اميدرضا بابايي

آذربايجان شرقی

بازيکن

26

حسین طاهری

همدان

بازيکن

9

پارسا صادقی

مازندران

بازيکن

27

حسين کوهيان

بوشهر

بازيکن

10

مبين آبيار

مازندران

بازيکن

28

محمدرضا يزدانی

چهارمحال و بختياری

بازيکن

11

آرين محمدی

ايلام

بازيکن

29

محمد مهدی اسدی

آذربايجان غربی

بازيکن

12

سمان آزادی

ايلام

بازيکن

30

سالار وفامند

آذربايجان غربی

بازيکن

13

کارو محمدی

کردستان

بازيکن

31

ایرج رضایی

مرکزی

مدیرفنی

14

سينا بهنام نژاد

فارس

بازيکن

32

غلامعلی اکبرآبادی

مرکزی

سرمربی

15

مجتبی طالبی

قم

بازيکن

33

رسول کشانی

اصفهان

مربی

16

امير حسين کردی

لرستان

بازيکن

34

حسن رنجکار

آذربايجان شرقی

مربی

17

محمد طاها آقاجانی

گيلان

بازيکن

35

محمود متین

فارس

مربی

18

اميرحسين قلعی

کردستان

بازيکن

36

-

-

-

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک