اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
گروه اول
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 20
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 13
  • پرسپولیس بهبهان
  • 10
  • 12
  • پاس ناجا قم
  • 10
  • 10
  • ستارگان دشتستان
  • 10
  • 3
  • نفت و گاز گچساران
  • 10
  • 2
گروه دوم
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • صنعت مس کرمان
  • 10
  • 20
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 10
  • 13
  • فراز بام خائیز دهدشت
  • 10
  • 11
  • زغال سنگ طبس
  • 10
  • 11
  • کیمیا کاشت کردستان
  • 10
  • 3
  • پرواز هوا نیروز
  • 10
  • 2
گروه M
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 0
  • 0
  • صنعت مس کرمان
  • 0
  • 0
  • زغال سنگ طبس
  • 0
  • 0
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 0
  • 0
  • پرسپولیس بهبهان
  • 0
  • 0
  • پاس ناجا قم
  • 0
  • 0
  • ذوب آهن اصفهان
  • 0
  • 0
  • فراز بام خائیز دهدشت
  • 0
  • 0
گروه N
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • پرواز هوا نیروز
  • 0
  • 0
  • نفت و گاز گچساران
  • 0
  • 0
  • کیمیا کاشت کردستان
  • 0
  • 0
  • ستارگان دشتستان
  • 0
  • 0
گروه اول
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 6
  • 10
  • اشتاد سازه مشهد
  • 6
  • 10
  • کربنات سدیم فیروزآباد
  • 6
  • 2
  • پرسپولیس بهبهان
  • 6
  • 2
گروه دوم
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهید شاملی کازرون
  • 6
  • 12
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 6
  • 5
  • ذوب آهن اصفهان
  • 6
  • 4
  • سنگ آهن بافق
  • 6
  • 3
گروه N
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 4
  • 8
  • شهید شاملی کازرون
  • 4
  • 6
  • ذوب آهن اصفهان
  • 4
  • 2
  • پرسپولیس بهبهان
  • 4
  • 0
گروه M
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • فولادمبارکه سپاهان
  • 4
  • 8
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 4
  • 5
  • سنگ آهن بافق
  • 4
  • 3
  • کربنات سدیم فیروزآباد
  • 4
  • 0
تاريخ:هفدهم شهريور 1398 ساعت 12:30   |   کد : 328823
گروه دوم دعوت شده به اردوی ملی نوجوانان
اسامی دعوت شدگان به دومین اردوی تیم ملی نوجوانان آقایان

گروه دوم دعوت شده به اردوی ملی نوجوانان

دومین اردوی تیم ملی نوجوانان با حضور گروه دوم از یکشنبه 24 شهریور ماه آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون دومین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان آقایان جهت اعزام به مسابقات آسیایی با اعلام اسامی گروه دوم از سوی کادر فنی تیم ملی از 98.6.24 لغایت 98.6.27 به میزبانی استان همدان شهرسالن جزین برگزار خواهد شد. اسامی دومین گروه دعوت شده به شرح زیر است:


رديف

نام و نام خانوادگي

استان

سمت

رديف

نام و نام خانوادگي

استان  

سمت

1

سيدرسول لطيفی

اصفهان

بازيکن

19

مهدی فراهانی

مرکزی

بازيکن

2

امين کاظمی

کهگيلويه و بويراحمد

بازيکن

20

حسين کاشيان

اصفهان

بازيکن

3

سهيل صفری

مرکزی

بازيکن

21

مصطفی خوش نيت

خوزستان

بازيکن

4

ابوالفضل حبیبی

فارس

بازيکن

22

رضا بيات

خراسان رضوی

بازيکن

5

اميد فرهود

آذربايجان شرقی

بازيکن

23

عارف رفعت نيا

آذربایجان غربی

بازيکن

6

پرهام مسعود ايمانی

لرستان

بازيکن

24

پيمان انباز

خوزستان

بازيکن

7

علی سلطانی

اصفهان

بازيکن

25

محمدرضا جعفری

مرکزی

بازيکن

8

محمد غفاری

زنجان

بازيکن

26

احسان بذرافکن

خوزستان

بازيکن

9

عليرضا رضوانی

خوزستان

بازيکن

27

رضا ندرلو

زنجان

بازيکن

10

آراز احمدی

آذربايجان شرقی

بازيکن

28

محمد متين ظهرابی

فارس

بازيکن

11

یونس نصيری

اصفهان

بازيکن

29

محمد سينا راهپيما

همدان

بازيکن

12

ابوالفضل مولی زاده

کرمان

بازيکن

30

اميرحسين زارعی

همدان

بازيکن

13

علی حفيظيان

اصفهان

بازيکن

31

حميدرضا قهرمان کوشا

همدان

بازيکن

14

عرشيا حاج حيدری

تهران

بازيکن

32

ایرج رضایی

مرکزی

مدیرفنی

15

دانيال مصلح

چهارمحال و بختياری

بازيکن

33

غلامعلی اکبرآبادی

مرکزی

سرمربی

16

محمدمتين صفوی

اصفهان

بازيکن

34

رسول کشانی

اصفهان

مربی

17

اميدرضا رز

خوزستان

بازيکن

35

حسن رنجکار

آذربايجان شرقی

مربی

18

اميررضا شجاعی

خوزستان

بازيکن

36

محمود متین

فارس

مربی

                                         

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک