گروه الف
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 9
  • 17
  • ذوب آهن اصفهان
  • 7
  • 12
  • سربداران سبزوار
  • 9
  • 9
  • زاگرس اسلام آباد
  • 8
  • 8
  • زغال سنگ طبس
  • 9
  • 5
  • ستارگان دشتستان
  • 8
  • 4
گروه ب
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • مس کرمان
  • 7
  • 15
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 6
  • 9
  • فراز بام خاییز دهدشت
  • 6
  • 6
  • نفت و گاز گچساران
  • 6
  • 4
  • خیبر اراک
  • 7
  • 3
پانزدهمین دوره لیگ برتر بانوان سال 98
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 11
  • 19
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 11
  • 17
  • شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 15
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 10
  • 9
  • ذوب آهن اصفهان
  • 11
  • 8
  • هواپیمایی کیش ایر
  • 9
  • 8
  • نفت و گاز گچساران
  • 9
  • 2
  • ارشیا شید طرقبه
  • 7
  • 0
تاريخ:هجدهم آذر 1398 ساعت 10:59   |   کد : 329312
صدرنشینی زنان کره جنوبی در دور مقدماتی
رقابتهای قهرمانی زنان جهان در ژاپن

صدرنشینی زنان کره جنوبی در دور مقدماتی

بیست وچهارمین دوره رقابتهای قهرمانی زنان جهان که در ژاپن در حال برگزاریست با انجام بازیهای مرحله حذفی ادامه یافت.به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیم زنان کره جنوبی موفق شد مقتدرانه در صدر قرار بگیرد.نتایج رقابتها به شرح زیر است :

جمعه 98.9.15:
صربستان             29               اسلوونی            27
آنگولا                  40                کوبا                  30
هلند                  30                 نروژ                  28
برزیل                  31                 استرالیا              9
آلمان                  27                  کره جنوبی         27
فرانسه               18                  دانمارک             20
سنگال                30                   قزاقستان          20
مونته نگرو             26                  اسپانیا             27
رومانی                 28                  مجارستان         27
ژاپن                     35                  چین                18
آرژانتین                 25                  کنگو                16
روسیه                  30                  سوئد              22

بدین ترتیب در پایان مرحله مقدماتی تیمهای هلند ،نروژ، صربستان ، کره جنوبی ،آلمان ،دانمارک ،اسپانیا،مونته نگرو،رومانی،روسیه،سوئد و ژاپن از گروههای 4 گانه به مرحله بعدی راه یافتند.
نتایج مرحله حذفی (کسب مقام 21 تا 24 ) :
کوبا                      45                   استرالیا           25
قزاقستان               29                  چین                23
کوبا                      33                  قزاقستان         31
استرالیا                 15                  چین               33

مقام  17 تا 20   :
اسلوونی               19                  برزیل               32
سنگال                 28                     کنگو             23
امروز دوشنبه   98.9.18  :
برزیل                          سنگال
اسلوونی                     کنگو
مقام    13 تا  16   :
مجارستان               34                 آرژانتین             26
آنگولا                      17                 فرانسه            28
امروز دوشنبه  98.9.18    :
فرانسه                        مجارستان
آرژانتین                         آنگولا

اما در مرحله بعدی تیمهای صعود کننده با احتساب بازیهای دور قبل در دو گروه 6 تیمی قرار گرفتند که نتایج بازیهای این مرحله به شرح زیر است :
گروه اول :
صربستان                   36              کره جنوبی           33
هلند                         23              آلمان                  25
نروژ                           22            دانمارک                 19
برنامه بازیهای امروز گروه اول  : دوشنبه   98.9.18
آلمان                       صربستان
دانمارک                    هلند
کره جنوبی                نروژ

گروه دوم :
رومانی                    18              روسیه                   27
مونته نگرو                30              ژاپن                      26
اسپانیا                    28              سوئد                    28

برنامه بازیهای  گروه دوم  :  سه شنبه  98.9.19
روسیه                     مونته نگرو
ژاپن                          اسپانیا
سوئد                        رومانی
 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک