گروه الف
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 20
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 17
  • زاگرس اسلام آباد
  • 10
  • 10
  • اشتاد سازه خراسان رضوی
  • 10
  • 10
  • زغال سنگ طبس
  • 10
  • 8
  • ستارگان دشتستان
  • 10
  • 5
گروه ب
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • مس کرمان
  • 8
  • 18
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 8
  • 14
  • فراز بام خاییز دهدشت
  • 8
  • 9
  • نفت و گاز گچساران
  • 8
  • 5
  • خیبر اراک
  • 8
  • 4
پانزدهمین دوره لیگ برتر بانوان سال 98
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 10
  • 17
  • شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 15
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 10
  • 13
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 10
  • 7
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 4
  • هواپیمایی کیش ایر
  • 10
  • 4
تاريخ:ششم بهمن 1398 ساعت 15:12   |   کد : 329581
اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان گروه دوم
نوجوانان هندبال ساحلی و فرصتهای پیش رو

اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان گروه دوم

از سوی کادر فنی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان تعداد  25بازیکن در گروه دوم به تمرینات این تیم فراخوانده شدند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون اولين اردوی آمادگی تيم ملی نوجوانان ساحلی آقايان ( گروه دوم) جهت اعزام به دومين دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسيا در بانکوک از تاريخ 98.11.9 لغايت 98.11.11 در استان اصفهان تشکيل خواهد شد . اسامی بازیکنان دعوت شده گروه دوم به شرح زیر است :


رديف

نام و نام خانوادگي

استان

سمت

رديف

نام و نام خانوادگي

استان 

سمت

1

محمد رضا غفرانی

همدان

بازیکن

17

آرش قادری

بوشهر

بازیکن

2

محمد مهدی حیدریان

همدان

بازیکن

18

علی رئیسی

اصفهان

بازیکن

3

حسین طاهری

همدان

بازیکن

19

علی سعیدی

اصفهان

بازیکن

4

مبین جوشن زاده

هرمزگان

بازیکن

20

حامد شمس

اصفهان

بازیکن

5

نوید صابری

هرمزگان

بازیکن

21

محمد محمدی

اصفهان

بازیکن

6

امیر محمد یوسفی

هرمزگان

بازیکن

22

ایلیا گلی

مازندران

بازیکن

7

علیرضا آرایش

هرمزگان

بازیکن

23

علیرضا هدایتی

گیلان

بازیکن

8

حسین فخر حکمی

هرمزگان

بازیکن

24

رضا عباس زاده

اردبیل

بازیکن

9

علی گل محمد پر

آ. غربی

بازیکن

25

امیر حسین باستانی

خراسان جنوبی

بازیکن

10

حسین حیدریان

آ.غربی

بازیکن

26

سید حسن افتخاری

اصفهان

مدیر فنی

11

محمد عزیزی

کرمانشاه

بازیکن

27

مهدی قشقائی راد

اصفهان

سرمربی

12

محمد حسین سوزنده

بوشهر

بازیکن

28

رضا مصباحی

بوشهر

مربی

13

پوریا جمالی

بوشهر

بازیکن

29

حبیب الله بردسیری

کرمان

مربی

14

علیرضا علیپور

بوشهر

بازیکن

30

منصور برقی

اصفهان

سرپرست اردوی اصفهان

15

نیما تمیمی

بوشهر

بازیکن

31

غلامحسین نیکوئی

بوشهر

رئیس انجمن هندبال ساحلی

16

حسین کره بندی

بازیکن

بوشهر

32

-

-

-

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک