بيست‌ونهمین دوره ليگ برتر هندبال
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نفت و گاز گچساران
  • 10
  • 15
  • شهرداری کاشان
  • 10
  • 14
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 10
  • 12
  • بيتا سبزوار
  • 10
  • 11
  • هیات هندبال مرودشت
  • 10
  • 11
  • مس کرمان
  • 10
  • 9
  • هپکو اراک
  • 10
  • 9
  • توسعه و عمران بافق
  • 10
  • 8
  • شهرداری ارومیه
  • 10
  • 7
  • نیروی زمینی تهران
  • 10
  • 6
دوازدهمین دوره لیگ برتر زنان
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • شهید چمران لارستان
  • 8
  • 16
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 8
  • 14
  • ذوب آهن اصفهان
  • 9
  • 14
  • هدف پویان جوان قم
  • 8
  • 6
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 9
  • 6
  • شهرداری بم
  • 9
  • 2
  • هیات البرز
  • 9
  • 2
تاريخ:هجدهم ارديبهشت 1395 ساعت 14:45   |   کد : 35657
اولین اردوی تدارکاتی تيم ملی هندبال ساحلی نوجوانان
  اولین اردو تدارکاتی تيم ملی هندبال ساحلی نوجوانان در اصفهان برگزار می شود.
Irhf.ir – اولین اردوی تيم ملی هندبال ساحلی نوجوانان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسيا 2016 در تايلند (انتخابی جهانی 2017 و انتخابی المپيک نوجوانان 2018 آرژانتين ) از تاریخ 20 لغایت 23 اردیبهشت 1395 در اصفهان برگزار می شود. 
اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو به شرح زیر می باشد:

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

1

رضا توکلی نيا

اصفهان

14

اميرحسين خواجه

بوشهر

2

سروش قاسمی

اصفهان

15

محمدرضا پورجم

بوشهر

3

محسن جعفری

اصفهان

16

ميثم جمالی

بوشهر

4

متين نيک فروز

اصفهان

17

يوسف ارم

بوشهر

5

مسعود  شريفی

اصفهان

18

حسين جهانی

کرمان

6

بهزاد افتادگان

اصفهان

19

پوريا بهنام فر

خراسان

7

علی باقری

اصفهان

20

امير حسين فيروزبخت

خراسان

8

علی کافی

اصفهان

21

سپهر بشارت

کرمانشاه

9

علی رهنما

اصفهان

22

حسن الباجی

خوزستان

10

محمدرضا اميری

اصفهان

23

حسن اسماعيلی

مازندران

11

سيدعلی مصطفوی

اصفهان

24

مهدی شريفی

اصفهان

12

صالح داوری

اصفهان

25

محمدرضا حيدريان

اصفهان

13

حسن مومنی

اصفهان

26

امير يوسفی

آذربايجان غربی


اسامی دعوت شدگان گروه دوم:

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

استان

1

محمد شادکام

فارس

9

ايمان رضايي

مازندران

2

اميرحسين کريمی

فارس

10

اميرحسين جوانمردی

بوشهر

3

رضا صفرپور

فارس

11

علی برنا

بوشهر

4

محمد مهرآور

فارس

12

امير اميرفروزان

بوشهر

5

متين وفادار

اصفهان

13

اميرضا احمدی

بوشهر

6

سيد نقی جمالی

مازندران

14

اميرحسين قنبری

بوشهر

7

پوريا دهقان

مازندران

15

محمد ايوبی پور

اصفهان

8

پوريا قبادی نژاد

مازندران

16

-

-

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
               
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال      بانک سرمایه
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک