نتایج دیدارهای روز دوم مسابقات هندبال ساحلی کشور در دو منطقه شمال و جنوب مشخص شد.
Irhf.ir/ دیدارهای روز دوم مسابقات هندبال ساحلی باشگاههای کشور روز گذشته سه شنبه 11 خرداد 1395 در دو شهر نوشهر و بوشهر پیگیری شد که نتایج آن به شرح زیر است:
نتایج منطقه جنوب سه شنبه 11 خرداد 1395
سنگ آهن بافق 0- امید پیام صنعت فولاد سپاهان 2
اتحاد جنوب برازجان 2 - نایبند بندرعباس 1
هیات هندبال بوشهر 1 - هیات هندبال نجف آباد 2
پیام صنعت فولاد سپاهان 2 - بندر دیلم 0
پوریای ولی برازجان 2 - فولاد آلیاژی یزد 0
تربیت بدنی بوشهر 2 - هیات هندبال کنگان 0
اتحاد جنوب برازجان 0 - هیات هندبال نجف آباد 2
نایبند بندرعباس 1 - امید پیام صنعت فولاد سپاهان 2
پیام صنعت فولاد سپاهان 2 - فولاد آلیاژی یزد 0
تربیت بدنی بوشهر 0 - بندر دیلم 2
هیات هندبال بوشهر 2 - سنگ آهن بافق 0
پوریای ولی برازجان 2 - هیات هندبال کنگان 0
نتایج منطقه شمال سه شنبه 11 خرداد 1395
هیات هندبال گرگان 2 - دنیای آرزوی ساری 0
نیروی زمینی تهران 1- قوی سپید انزلی 2
هیات هندبال نوشهر 2- طبس 0
دکتر سروری نور 2- بیمه کارآفرین ارومیه 1
سوهان خودکار قم 0– طبس 2
هیات هندبال گرگان 0- دکتر سروری نور 2
بیمه کارآفرین ارومیه 2– لرستان 0
هیات هندبال نوشهر 2- نیروی زمینی تهران 0
برنامه بازی های منطقه جنوب 12 خرداد 1395
ساعت
|
تیم
|
تیم
|
16
|
هیات هندبال کنگان
|
فولاد آلیاژی یزد
|
16:45
|
تربیت بدنی بوشهر
|
پیام صنعت فولاد سپاهان
|
17:30
|
پوریای ولی برازجان
|
بندر دیلم
|
18:15
|
نایبند بندرعباس
|
سنگ آهن بافق
|
19
|
اتحاد جنوب برازجان
|
هیات هندبال بوشهر
|
19:45
|
امید پیام صنعت فولاد سپاهان
|
هیات هندبال نجف آباد
|
20:30
|
پیام صنعت فولاد سپاهان
|
هیات هندبال کنگان
|
21:15
|
بندر دیلم
|
فولاد آلیاژی یزد
|
22
|
تربیت بدنی بوشهر
|
پوریای ولی برازجان
|
22:45
|
امید پیام صنعت فولاد سپاهان
|
اتحاد جنوب برازجان
|
23:30
|
هیات هندبال بوشهر
|
نایبند بندرعباس
|
00:15
|
هیات هندبال نجف آباد
|
سنگ آهن بافق
|
برنامه بازی های منطقه شمال 12 خرداد 1395
ساعت
|
تیم
|
تیم
|
8:30
|
بیمه کارآفرین ارومیه
|
دکتر سروری نور
|
9:20
|
قوی سپید انزلی
|
هیات هندبال نوشهر
|
10:10
|
سوهان خودکار قم
|
نیروی زمینی تهران
|
11
|
لرستان
|
هیات هندبال گرگان
|
16
|
دنیای آرزوی ساری
|
لرستان
|
16:50
|
بیمه کارآفرین ارومیه
|
هیات هندبال گرگان
|
17:40
|
طبس
|
نیروی زمینی تهران
|
18:30
|
قوی سپید انزلی
|
سوهان خودکار قم
|