گروه الف
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 20
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 17
  • زاگرس اسلام آباد
  • 10
  • 10
  • اشتاد سازه خراسان رضوی
  • 10
  • 10
  • زغال سنگ طبس
  • 10
  • 8
  • ستارگان دشتستان
  • 10
  • 5
گروه ب
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • مس کرمان
  • 8
  • 18
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 8
  • 14
  • فراز بام خاییز دهدشت
  • 8
  • 9
  • نفت و گاز گچساران
  • 8
  • 5
  • خیبر اراک
  • 8
  • 4
پانزدهمین دوره لیگ برتر بانوان سال 98
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 10
  • 17
  • شهید شاملی کازرون
  • 9
  • 13
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 10
  • 13
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 9
  • 7
  • ذوب آهن اصفهان
  • 10
  • 4
  • هواپیمایی کیش ایر
  • 10
  • 4
تاريخ:بيست و هشتم دی 1394 ساعت 16:04   |   کد : 5231

چهارمین اردوی تیم ملی نوجوانان به میزبانی قرچک

24 بازیکن به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال،چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان از تاریخ 94/10/30 در قرچک  برگزار خواهد شد. این اردو با حضور 24 بازیکن به مدت یک هفته به میزبانی موسسه ورزشی سامنات برگزار خواهد شد.
آدرس محل برگزاری اردو: قرچک ورامین - زیبا شهر - استخر شهید ایرلو - طبقه فوقانی
اسامی نفرات دعوت شده بشرح زیر است:


رديف

نام و نام خانوادگی

شهرستان

استان

رديف

نام و نام خانوادگی

شهرستان

استان

1

محمد داردان

بهبهان

خوزستان

16

مهدی ميرزايي

اراک

مرکزی

2

ميلاد قلندری

گچساران

کهکيلويه وبويراحمد

17

محمد دادوند

کرمان

کرمان

3

محمدناصر باغ گندمی

يزد

يزد

18

ميلاد فرشيدی برهان

تبريز

آذربايجان شرقی

4

علی نجاران

مشهد

خراسان رضوی

19

کيارش طاهری

اصفهان

اصفهان

5

دانيال ساعدی

سنندج

کردستان

20

محمد فروغی

اصفهان

اصفهان

6

سيدآرام سلامی

سنندج

کردستان

21

رضا هدايت

ورامين

تهران

7

محمدمهدی بهنام نيا

اصفهان

اصفهان

22

نيما صادقی

سنندج

کردستان

8

مهدی رضوی

سبزوار

خراسان  رضوی

23

امير عزيزی

دهدشت

کهکيلويه و بويراحمد

9

رضا شجاعی

بهبهان

خوزستان

24

يونس بديعی

اصفهان

اصفهان

10

ايمان يحيايي

ورامين

تهران

25

مصطفی غلامی

مديرفنی

اصفهان

11

محمدرضا اورعی

مشهد

خراسان رضوی

26

مهدی رهبری

سرمربی

اصفهان

12

حامد رحيم زاده

سبزوار

خراسان رضوی

27

حميدصادق شاه نشين

مربی

کرمان

13

مهران رهنما

فلاورجان

اصفهان

28

علی شعبانپور

مربی

خراسان رضوی

14

سجاد شيرازی

اصفهان

اصفهان

29

مجيد پارسايي

سرپرست

کهکيلويه و بويراحمد

15

عليرضا فرح بخش

کرمان

کرمان

30

-

-

-

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک