سجاد استکی : این افتخار متعلق به خانواده بزرگ هندبال ایران است
سجاد استکی ستاره ایرانی تبم هندبال دینامو بخارست عنوان بهترین بازیکن سال ٢٠١٦ ناسیونال لیگ را به خودش اختصاص داد.
تاريخ : شانزدهم فروردين 1396 ساعت 12:09   کد : 116419
 سجاد استکی ستاره ایرانی تبم هندبال دینامو بخارست عنوان بهترین بازیکن سال ٢٠١٦ ناسیونال لیگ را به خودش اختصاص داد.

 سجاد استکی که اولین فصل حضور خود را در تیم دیناموبخارست رومانی تجربه می کند با درخشش در ناسیونال لیگ این کشور  و لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین بازیکن سال کشور رومانی معرفی شد.
سجاد که پیش از این هم به عنوان پدیده هندبال اروپا و بهترین لیگ این قاره انتخاب شده بود در گفت و گو با سایت فدراسیون هندبال گفت: ابتدا سال جدید را به همه مردم خوب کشورم مخصوصا خانواده بزرگ هندبال تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال شکوفایی ورزش ایران و سال شکوفایی مجدد هندبال کشورمان باشد.
وی گفت: ما هر جا بازی می کنیم با افتخار نام ایران را می بریم و اگر هم در لیگ اروپا موفقیتی بدست می آوریم به افتخار ایران و هندبال ایران است.
وی گفت: من و برادرم اله کرم اینجا تمام تلاش خود را انجام می دهیم نمایندگانی شایسته برای ایران و ورزش هندبال باشیم و خدا را شکر موقعیت و جایگاه خوبی به عنوان دو لژیونر در دینامو بخارست داریم.
سجاد استکی در باره انتخابش به عنوان بازیکن سال هندبال رومانی گفت: این هم لطف خداوند و از دعای خیر پدر و مادر و مردم خوب کشورمان است و وظیفه بنده با این عناوین دشوارتر می شود،  ما به عنوان ملی پوشان هندبال ایران باید همواره در بالاترین سطح آمادگی باشیم تا ماحصل همه این اتفاقات به موفقیت تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا منتهی شود.
وی در باره موقعیت تیم دینامو بخارست در لیگ هندبال رومانی گفت: ما الان صدر جدول هستیم و باید در مرحله پلی آف که 4 تیم حضور دارند برای قهرمانی بجنگیم.
شایان ذکر است که علاوه بر سجاد و اله کرم استکی ، علیرضا موسوی دیگر ملی پوش هندبال ایران هم در دیناموبخارست رومانی حضور دارد.


 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک