عزیزپور: توجه به هندبال استانها خواسته همه دلسوزان ورزش است
مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان با رییس فدراسیون هندبال پیرامون راههای توسعه و گسترش بیش از پیش هندبال در استان لرستان دیدار و گفت و گو کردند.
تاريخ : بيست و يکم فروردين 1396 ساعت 17:55   کد : 116429
مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان با رییس فدراسیون هندبال پیرامون راههای توسعه و گسترش بیش از پیش هندبال در استان لرستان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال ، در این دیدار ابتدا دکتر عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان با تبریک انتخاب مجدد علیرضا رحیمی به رییاست فدراسیون هندبال گفت: انتظار جامعه ورزش لرستان از ریاست فدراسیون هندبال به عنوان یک مدیر باتجربه بیشتر از این حرفهاست و من اطمینان دارم که با حضور شما هندبال استانها توسعه بیشتری خواهد یافت.
رییس فدراسیون هندبال نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان در فدراسیون گفت: حضور جناب عزیزپور و ارتباط نزدیک با فدراسیون بیانگر اهمیتی است که ایشان برای ورزش استان بخصوص هندبال قاِئل هستند و ما این ارتباطات را به فال نیک می گیریم.
رحیمی با اشاره به اینکه استان لرستان و شهرهایی مثل الشتر و خرم آباد دارای پتانسیل و استعداد بالقوه ایی در هندبال است افزود: ما در گذشته هندبالیست های خوبی در رده ملی از لرستان داشتیم و اگر باشگاه ها و اسپانسرها توجه بایسته ایی به هندبال استان داشته باشند یقینا استعدادهای خوبی در هندبال ایران از بین جوانان مستعد لرستان در ایران و آسیا شکوفا خواهند شد.
در این دیدار زرقام علیجانی معاون اداره کل ورزش لرستان ، فرامرز می آبادی دبیرکل فدراسیون هندبال و علی رحمانیون از کارشناسان وزارت ورزش و مسئول همگانی هندبال نیز حضور داشتند.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک