آمادگی همیشگی برای تاسیسات دریایی تهران
پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر بانوان از روز جمعه 98.8.3 با حضور 8 تیم آغاز خواهد شد.
تاريخ : بيست و نهم مهر 1398 ساعت 12:23   کد : 329066
پانزدهمین دوره  رقابتهای  لیگ برتر بانوان  از روز جمعه 98.8.3 با حضور 8 تیم آغاز خواهد شد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون در همین راستا تمامی تیمها برای آمادگی هرچه بیشتر خود از مدتها قبل  در اردو بوده  و بعضا بازیهای دوستانه ای را هم برگزار کرده اند.در همنی رابطه با مهسا معتمدی سرمربی تیم تاسیسات دریایی تهران نایب قهرمان فصل گذشته و قهرمان دوفصل پیش مصاحبه ای انجام داده ایم که مرور خواهیم نمود.
خانم معتمدی از شرایط آماده سازی تیم برامون بگین ؟ 
باید بگم تیم من علی رغم تعویق یک ماهه لیگ در شرایط بسیار مناسب اردویی قرار داشته و در همنی مدت 4 بازی دوستانه انجام دادیم . دو تا با قزوین و دو تا هم با آتریسای تهران و همین باعث شد که شرایط مسابقه تیم حفظ شود.در تمامی دیدارهای دوستانه با قدرت ظاهر شدیم و قصد داریم این توان را در طول لیگ برتر هم حفظ کنیم.
چقدر برای فصل جدید خود را مدعی می دانید؟ باید بگم تیم من یعنی تاسیسات دریایی همیشه از مدعیان بوده و روی سکو. و این بار هم برای جمع تیمهای بالای جدول برنامه مفصلی داریم و باید از همان هفته اول مقابل نفت و گاز اسب خود را برای قهرمانی زین کنیم.
مدیریت باشگاه و نحوه حمایت چطور بوده است ؟
باید همین جا اعلام کنم که اگر نبود حمایتهای آقای حلاجی تیم در این دوره شرکت  نمی کرد و با توجه به مشکلات اقتصادی کشور از ایشان و مجموعه تاسیسات نهایت تشکر را داریم که تیم را به شکلی مطلوب حفظ نمودند.
چه تعداد بازیکن در این فصل از دست دادید ؟
فقط یک نفر خانم جانباز از تیم من رفته و انسجام خوبی که در طول تمرینات داریم باعث شده حرکت رو به جلوی تیم همیشه به چشم بیاد و برنامه ریزی برای فصل جدید را از مدتها قبل آغاز کرده ایم .
از بازیکنان سال جدید برامون بیشتر حرف بزنید؟
این تیم مجموعه ای از بازیکنان امید و آینده ساز کشور و در کنار چند بازیکن با تجربه است که ترکیب خوبی را رقم زده و اگر دچار بدشناسی نشویم می توانیم از مدعیان این فصل باشیم.

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک