اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان
کارشناس هندبال کشور از تشکیل تیم ملی امید و پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان به نیکی یاد نمود.
تاريخ : هفتم خرداد 1399 ساعت 13:46   کد : 349852

کارشناس هندبال کشور از تشکیل تیم ملی امید و پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان به نیکی یاد نمود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون محسن اخگر گفت: تشکیل تیم امید به سود هندبال کشور است و جذب مربی درجه یک خارجی برای این تیم نیز بهترین انتخاب است.

کارشناس هندبال در خصوص تشکیل تیم امید اظهار کرد: اسمش همراه آن است باید بازیکنان زیر ۲۵ سال به آن دعوت شوند. تشکیل تیم امید کار خوبی است و باید تشکیل می‌شد. زودتر از این‌ها بایستی این تیم تشکیل می‌شد چون در این چند سال اخیر هیچ کار زیربنایی برای هندبال نشده بود. اگر تیم امید تشکیل و به خوبی هدایت شود کار مهمی برای هندبال ایران صورت گرفته است.

وی در خصوص انتخاب مربی برای این تیم گفت: کمیته مربیان بایستی در این خصوص تصمیم بگیرد. در صورت توان انتخاب یک مربی درجه یک خارجی قطعا بهترین کار است. همانطور که گفتم مربی درجه یک خارجی، اگر قرار به انتخاب مربی درجه دو یا سه باشد استفاده از مربیان داخلی بهتر است.  

کارشناس و پیشکسوت هندبال در ادامه در خصوص انتخاب مربی داخلی گفت: مربیان خوب و باتجربه زیادی در داخل داریم که باد کمیته فنی در خصوص آن‌ها تصمیم بگیرد. باید فردی که لایق باشد مربیگری تیم امید را به عهده بگیرد تا ثمره تشکیل تیم امید را شاهد باشیم. مربیان خوب مثل طاهری، صادقی، رزمگر، مرتجی، رجبی، سلیمی، .. داریم که باید بهترین آن‌ها برای این تیم انتخاب شود.

وی در ادامه در خصوص لزوم تشکیل تیم بزرگسالان گفت: تشکیل تیم امید برای کمک و پشتوانه سازی برای تیم بزرگسالان است. دو سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان و همچنین بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم. تشکیل این تیم قرار است به تیم بزرگسالان کمک کند نه اینکه تشکیل تیم بزرگسالان را متوقف کند. این دو تیم در کنار هم سبب رشد هندبال خواهند بود.

اخگر در پایان گفت: تشکیل تیم امید باعث منفعت هندبال ایران است. باید با این اتفاق هندبال ایران به جایگاه اصلی خود برسد و بتواند در آسیا و جهان حرفی برای گفتن داشته باشد. همه باید برای رسیدن هندبال به جایگاه اصلی خود کمک و تلاش کنند تا هندبال دوباره به اوج بازگردد.
منبع : ایسنا


نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک