حضور رییس فدراسیون در تمرینات تیم ملی جوانان
صبح امروز و در جریان دومین روز از تمرینات تیم ملی جوانان کشورمان ، رییس فدراسیون با حضور در سالن از نزدیک شاهد تمرینات جوانان ایران بود.
تاريخ : بيست و دوم شهريور 1399 ساعت 11:06   کد : 349985
صبح امروز و در جریان دومین روز از تمرینات  تیم ملی جوانان کشورمان ، رییس فدراسیون با حضور در سالن از نزدیک شاهد تمرینات جوانان ایران  بود.به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیم ملی جوانان کشورمان خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا آماده مینماید. با توجه به اخذ مجوز برگزاری اردوهای ملی و با رعیات  تمامی پروتکلهای بهداشتی ، از دیروز جمعه 99.6.21 و زیر نظر کادر فنی تمرینات جوانان کشورمان کار خود را در تالار شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال  آغاز کرد.علیرضا پاکدل رییس فدراسیون به همراه عزتی دبیر و ریاحی مشاور رییس فدراسیون صبح امروز با حضور در محل تمرین جوانان کشورمان از نزدیک شاهد تلاش آنان بودند.رییس فدراسیون در ابتدای جلسه تمرینی امروز در سخنان کوتاهی از ملی پوشان کشورمان خواست تا اهتمام خود برای حفظ و رعایت  پروتکلهای بهداشتی بنمایندو به آنان گفت : سلامتی شما و خانواده تان از همه چیز برای ما مهمتر است.وی در ادامه افزود :راه پر فراز و نشیبی پیش رو داریم و باید 6 ماه سخت کار کنیم تا آماده شویم و همه ارکان فدراسیون و چامعه هندبال اعم از باشگاهها و ....می باستی در برگزاری اردوها بازیکنان را در اختیار تیم ملی و کادر آن قرار داده و همکاری لازم را داشته باشند.
پاکدل در پایان گفت : سعی کرده ایم که امکانات لازم را برای شما مهیا کنیم و از این به بعد نیز هر شرایطی نیاز باشد آن را فراهم خواهیم نمود. شایان ذکر است تمرینات تیم ملی جوانان کشورمان طی دو نوبت صبح و بعد از ظهر تا روز پنجشنبه هفته جاری 99.6.27 در تالار شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال ادامه خواهد داشت.

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک