اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
قانع: بازیکنانم باید در شروع مسابقه بهتر عمل کنند
تاريخ : دهم آذر 1399 ساعت 20:47   کد : 430255
سرمربی تیم هندبال زنان شهید شاملی کازرون، گفت: با توجه به ساعت برگزاری مسابقات که ظهر است، بازیکنان تیم من باید بتوانند بازی را بهتر آغاز کنند.
 
خدیجه قانع در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال، پس از پیروزی تیمش در دیدار مقابل تاسیسات دریایی تهران، گفت: به تیم تاسیسات دریایی که در این مسابقه مقابل آنها به میدان رفتیم خسته نباشید می‌گویم. این بازی در ابتدا پایاپای بود اما رفته رفته تیم ما و بازیکنان ما به بازی مسلط شدند و در نهایت پیروزی این مسابقه برایتیم ما رقم خورد.
 
وی در خصوص برنامه تیمش برای ادامه مسابقات دور برگشت، اظهار داشت: ما باید تلاش بیشتری کنیم تا تیم‌مان در دقایق ابتدایی مسابقه بهتر عمل کند. به اعتقاد من البته این عملکرد در ابتدای مسابقه به زمان برگزاری دیدار هم برمی‌گردد. در واقع به نظر من ساعت 14 و 30 زمان مناسبی برای برگزاری مسابقه نیست. این روی روند بازیکنان موثر است. در نهایت ما پیش بینی و هدف گذاری‌مان این است که به در جمع چهار تیم به مرحله بعد صعود کنیم.
 
سرمربی تیم شاملی کازرون در خصوص میزبانی مشهد از مسابقات لیگ برتر در دور برگشت، گفت: با توجه به شرایط ویژه ای که ویروس کرونا در کشور حکمفرما کرده است، باید از مسئولان باشگاه اشتادسازه تشکر کرد که با رعایت تمام پروتکل‌ها میزبانی خوبی را ترتیب داده‌اند و مسابقات به نحو احسن در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک