اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
علوی: بازیکنان آنطور که انتظار داشتم ظاهر شدند
تاريخ : دهم آذر 1399 ساعت 20:50   کد : 430256
سرمربی تیم هندبال زنان ذوب آهن گفت: بعد از رفع نقاط ضعف‌مان در دور رفت مسابقات، بازیکنانم امروز آنطور که توقع داشتم ظاهر شدند.
زهرا علوی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال، در پایان دیدار تیم ذوب آهن مقابل سنگ آهن بافق و کسب پیروزی برابر این تیم ، اظهار داشت: شاهد بازی بسیار جذاب و مهیجی بودیم.
 
سرمربی ذوب آهن در ادامه گفت:باید به تیم بافق یزد تبریک گفت. این تیم با اینکه کم تجربه هستند و اولین بار است که در مسابقات لیگ برتر شرکت می‌کنند، تیمی بسیار یکدست و خوب هستند و بازی با آن‌ها برای تیم ما یک چالش بود.
 
علوی در خصوص وضعیت تیم خود اظهار داشت: در دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال مشکلاتی وجود داشت و تیم ما را درگیر کرده بود. برخی بازیکنان به ویروس کرونا مبتلا شده بودند و مشکلاتی از این دست. به همین دلیل تیم ما در مرحله رفت نتوانست آن طور که توقع داشتیم عمل کند. 
 
وی افزود: در مدت استراحت بین دو دور رفت و برگشت تلاش کردیم نقاط ضعف مان را برطرف کنیم و تصور می کنم امروز حاصل زحماتمان را تماشا کردیم و در واقع تیم من امروز آنطور که انتظار داشتم ظاهر شد. 
 
علوی درباره دو بازی بعدی خود گفت: تمام تلاش ما برنده شدن در دو بازی بعدی است. البته قابل پیش بینی نیست اما به دنبال این هستیم که هندبال خوبی بازی کرده و در نهایت نتیجه خوبی نیز بدست بیاوریم.
 
انتهای پیام/

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک