اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
سلیمانی: می‌خواهیم به دور بعد صعود کنیم
تاريخ : دهم آذر 1399 ساعت 21:06   کد : 430258
مربی تیم هندبال تاسیسات دریایی، گفت: تلاش ما این است که در ادامه مسابقات دور برگشت عملکرد بهتری داشته باشیم و بتوانیم صعود خود را به دور بعدی مسابقات قطعی کنیم.
 
مرضیه سلیمانی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال، پس از شکست تیمش در دیدار مقابل شاملی کازرون اظهار داشت: تلاش ما این است که در ادامه مسابقات دور برگشت عملکرد بهتری داشته باشیم و بتوانیم صعود خود را به دور بعدی مسابقات قطعی کنیم.
وی ادامه داد: تیم ما شالوده جوانی دارد. از همین رو برای اینکه به یک بازیکن با تجربه احساس نیاز کردیم، از یوسفی و زهره عبدلی که تجربه ملی دارند، خواستیم که ما را در دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال زنان، یاری کند و در ترکیب تیم تاسیسات به میدان برود.
سلیمانی در ادامه صحبت‌هایش به میانگین سنی تیم تاسیسات اشاره کرد و گفت: میانگین سنی ما 20 تا 21 سال است که به نظرم واقعا میانگین سنی پایینی است و این تیم نیاز به کسب تجربه دارد.
مربی تیم تاسیسات دریایی در خصوص میزبانی باشگاه اشتادسازه از دور برگشت مسابقات لیگ برتر گفت: خوشبختانه با میزبانی خوب و عالی از سوی این باشگاه مواجه شدیم و باید از آقای سهمی مدیر عامل باشگاه تشکر کنم.
انتهای پیام/

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک