اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
احداث یک زمین ساحلی استاندارد در مجموعه فنی و حرفه ای بوشهر
 
تاريخ : دوازدهم آذر 1399 ساعت 17:55   کد : 430267
احداث یک زمین استاندارد هندبال ساحلی و برگزاری اردو های تدارکاتی تیم های ملی در مجموعه فنی و حرفه ای بوشهر از مهمترین دستاورد های جلسه پاکدل با مدیر کل فنی و حرفه ای استان بوشهر بود.
IRIHF: 
علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در سفر امروز به خود به استان بوشهر در جلسه ای با عبدالمجید دراهکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر ضمن بازدید از زیر ساخت ها و امکانات این مرکز در خصوص همکاری و تعامل این اداره کل با فدراسیون هندبال در راستای رشد و توسعه بیشتر این رشته ورزشی در سطح استان بوشهر مذاکرات و رایزنی هایی انجام داد که مقرر شد همکاری و هماهنگی های بیشتری در سطح کلان در خصوص تعامل بیشتر دو ارگان بیش از پیش افزایش پید کند و مدیر کل فنی حرفه ای استان بوشهر قول مساعد داد تا امکانات این مرکز را جهت برگزاری مسابقات هندبال و اردو های تیم ملی در اختیار هندبال کشور قرار دهد. 
همچنین ساخت یک زمین ساحلی هندبال مطابق با استاندارد های روز دنیا دیگر موضوعی بود که توسط پاکدل مطرح شد. با موافقت مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان  و مذاکرات و پیگیری پاکدل  و قول مساعدت مهرداد ستوده معاون استاندار مقرر شد تا ماه آینده عملیات احداث یک زمین هندبال ساحلی استاندارد در مجموعه فنی و حرفه ای بوشهر آغاز گردد.
جلسه با مهندس نیکتاژ مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان بوشهر از دیگر برنامه رئیس فدراسیون هندبال در سفر به این استان بود که این جلسه هم راهکار های مختلف جهت استفاده از پتانسیل آن مجموعه جهت کمک و حمایت از رشد و توسعه رشته هندبال در سطح استان بوشهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیر عامل این شرکت قول داد تا تمام تلاش خود را در این خود انجام دهد.
بازدید از اردوی تیم های ملی نوجوانان ساحلی و سالنی از دیگر برنامه پاکدل در این سفر خواهد بود.

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک