اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
مربی تراز اول و اردوهای با کیفیت شرط موفقیت تیم ملی ایران است
 
تاريخ : سی و يکم فروردين 1400 ساعت 09:03   کد : 500996
IRIHF:
لژیونر هندبال ایران در تیم اورامان اسپور لیگ هندبال ترکیه نتیجه گرفتن در بازی های قهرمانی آسیا را منوط به استخدام یک مربی خارجی و تراز اول و برپایی اردوهای مداوم و با کیفیت بالا دانست.
فرزاد امانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال با اشاره به میزبانی ایران در رقابت های هندبال قهرمانی آسیا گفت: این میزبانی یک فرصت طلایی برای هندبال ایران است و امیدوارم ایران بتواند با عملکرد خوب در این مسابقات، سهمیه مسابقات جهانی را کسب کند. مطمئنم هندبال ایران با برخورداری از لژیونرها و بازیکن های خوبی که در این عرصه دارد، می تواند در جام جهانی هندبال بدرخشد.
وی ادامه داد: البته هندبال ایران برای دستیابی به یک نتیجه خوب در این رقابت ها به یک مربی خارجی و تراز اول دنیا و برگزاری اردوهای پی در پی و با کیفیت بالا نیاز دارد.
لژیونر هندبال تیم اورامان اسپور در ادامه با اشاره به بازی های تیم خود نیز گفت: در جدول رده بندی لیگ هندبال ترکیه با ۴ امتیاز اختلاف در رده اول هستیم. در حال حاضرپیش بینی می کنم تا پایان فصل ۱۰۰ درصد جزو ۳ تیم اول باشیم و البته تلاش می کنیم که قهرمان این فصل رقابت های لیگ هندبال ترکیه شویم.
امانی با بیان اینکه لیگ هندبال ترکیه 20 اردیبهشت سال جاری به اتمام می رسد، افزود: خدا را شکر جزو بازیکنان کلیدی تیم اورامان اسپور در این فصل بودم و به همین خاطر از عملکرد خودم در این فصل بسیار راضی ام.
وی در خصوص بازی و تمرین کردن در شرایط شیوع کرونا در ترکیه نیز گفت: با شیوع بیشتر ویروس کرونا در ترکیه در حال حاضر سالن های بدنسازی و ورزشی بسته هستند اما خداروشکر این شرایط برای تیم های ورزشی مشکلی ایجاد نکرده است. تیم اورامان اسپور در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می برد و  تمرینات تیم بصورت منظم برگزار می شود.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک