‎اردو تیم ملی هندبال نوجوانان در گچساران پایان یافت
دومین اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان روز گذشته دوشنبه 29 آذر در گچساران به پایان رسید.
تاريخ : سی ام آذر 1395 ساعت 16:40   کد : 96200
دومین اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان روز گذشته دوشنبه 29 آذر در گچساران به پایان رسید.
 
‎غلامعباس اسماعیلی سرپرست تیم ملی نوجوانان درخصوص برگزاری اردو تیم ملی گفت: دومین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان از تاریخ 24 تا 29 آذر با حضور 35 بازیکن و ناصر سلیمی سرمربی، مهدی فراهانی مربی، حمید رضا عزتی مربی دروازبان، روح الله فریادی مربی بدنساز و همچنین مرتضی غلام پورفرد به عنوان روانشناس در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی نفت و گاز گچساران برگزار شد. 
 
‎اسماعیلی افزود: دراین اردو کادر فنی روزی 4 جلسه تمرین به همراه  استخر، سونا و جکوزی را در دستور کارخودشان داشتند. دو بازی تدارکاتی با تیمهای فرازبام دهدشت و نفت و گاز گچساران جهت شناخت بازیکنان و مرور کارهای تاکتیکی تیم انجام گرفت. همچنین توسط غلام پور روانشناس تیم چندین برنامه روانشناختی با بازیکنان انجام شد و در نهایت 30 بازیکن برتر جهت شرکت در اردوی آینده از طرف کادر فنی انتخاب شدند. 
 
‎سرپرست تیم ملی نوجوانان ادامه داد: اردو از لحاظ تغذیه و امکانات رفاهی و ورزشی بسیار خوب بود و باشگاه نفت و گاز گچساران به نحو احسن از این اردو حمایت کردند  که از تمامی مدیران این باشگاه و همچنین از تلاشهای شبانه روزی هیات هندبال شهرستان گچساران تشکر و قدردانی می کنم.

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک