سجاد استکی پدیده سال هندبال اروپا شد
سجاد استکی، لژیونر ایرانی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی موفق شد عنوان پدیده سال ٢٠١٦ اروپا را با رای مردم به خودش اختصاص دهد.
تاريخ : هجدهم دی 1395 ساعت 09:43   کد : 96221
 سجاد استکی، لژیونر ایرانی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی موفق شد عنوان پدیده سال ٢٠١٦ اروپا را با رای مردم به خودش اختصاص دهد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال سجاد استکی ملی پوش ایرانی دینامو بخارست رومانی  نمایش فوق العاده ای را در اولین سال حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا داشت و  توانست عنوان پدیده سال 2016 لیگ قهرمانان اروپا را با رای مردم بدست بیاورد.
سجاد استکی توانست اولین ایرانی باشد که افتخاری را در هندبال اروپا بدست بیاورد و حالا در مورد نظر بزرگ قرار دارد. او اگر این روند خود را تا آخر فصل حفظ کند حتما سال آینده او را در یکی از تیم های بزرگ اروپا توپ خواهد زد که پاریس سن ژرمن، بارسلونا و موتورز اوکراین از مهمترین پیشنهادات است. سجاد هم اکنون با زدن 68 گل در لیگ قهرمانان اروپا از مهمترین و‌موثر ترین لژیونرهای هندبال ایران به همراه برادرش اله کرم در لیگ قهرمانان اروپاست. این دو بازیکن که در تعطیلات ژانویه به ایران سفر کرده بودند روز پنج شنبه‌گذشته به رومانی بازگشتند.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
               
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     اینجا محل تبلیغ شماست
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک