اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
نتایج روز نخست مسابقات هندبال قهرمانی کارگران کشور در اصفهان
بیست و هشتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی کارگران کشور از ساعت 10:30 صبح دیروز یکشنبه 26 دی ماه با حضور 5 تیم در مجموعه ورزشی صفائیه اصفهان در حال برگزاری است.
تاريخ : بيست و هفتم دی 1395 ساعت 11:36   کد : 96248
 بیست و هشتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی کارگران کشور از ساعت 10:30 صبح دیروز یکشنبه 26 دی ماه با حضور 5 تیم در مجموعه ورزشی صفائیه اصفهان در حال برگزاری است.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال به نقل از فدراسیون کارگری، در روز نخست این رقابت ها 4 مسابقه در دونوبت صبح و عصر برگزار و با پیروزی تیم های بوشهر و اصفهان به پایان رسید.
 
در رقابت افتتاحیه این مسابقات تیم های بوشهر و اراک به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی تیم بوشهری توانست 25 بر 20 تیم اراک را مغلوب نماید. در دومین مسابقه بین تیمهای یزد و لرستان، تیم لرستانی توانست با نتیجه 27 بر25 در مقابل تیم یزد پیروز رقابت گردد.
 
در ادامه رقابتهای و از ساعت 16 تیم های بوشهر و یزد به مصاف هم رفتند که تیم بوشهر با قدرت تمام توانست به دومین پیروزی خود دست یافته و با نتیجه 32 بر 21 بر تیم یزد غلبه کند. همچنین در آخرین بازی روز اول و از ساعت 17:30 تیم اصفهان (به نمایندگی توکا فولاد) توانست با نتیجه 39 بر 30 نماینده لرستان را مغلوب کند.
 
در ادامه این رقابت ها امروز دوشنبه 27 دی ماه و از ساعت 9 صبح تیم های یزد و مرکزی رقابت خود را آغاز کرده اند. در دومین رقابت و از ساعت 10:30 تیم های اصفهان و بوشهر به مصاف هم رفتند . از ساعت 16 نیز تیم های بوشهر و لرستان در دومین دیدار خود رودرروی یکدیگر قرار می گیرند. و در نهایت دیدار پایانی را تیم های اصفهان و مرکزی از ساعت 17:30 برگزار می کنند.
 
این رقابت ها به میزبانی هیأت و اداره امور ورزشی کارگران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و زیر نظر فدراسیون ورزش کارگری برگزار می شود.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک