گروه الف
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 9
  • 17
  • ذوب آهن اصفهان
  • 7
  • 12
  • سربداران سبزوار
  • 9
  • 9
  • زاگرس اسلام آباد
  • 8
  • 8
  • زغال سنگ طبس
  • 9
  • 5
  • ستارگان دشتستان
  • 8
  • 4
گروه ب
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • مس کرمان
  • 7
  • 15
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 6
  • 9
  • فراز بام خاییز دهدشت
  • 6
  • 6
  • نفت و گاز گچساران
  • 6
  • 4
  • خیبر اراک
  • 7
  • 3
پانزدهمین دوره لیگ برتر بانوان سال 98
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • اشتاد سازه مشهد
  • 11
  • 19
  • تاسیسات دریایی تهران
  • 11
  • 17
  • شهید شاملی کازرون
  • 10
  • 15
  • هواپیمایی کیش ایر
  • 10
  • 10
  • فولاد مبارکه سپاهان
  • 10
  • 9
  • ذوب آهن اصفهان
  • 11
  • 8
  • نفت و گاز گچساران
  • 10
  • 2
  • ارشیا شید طرقبه
  • 7
  • 0
اخبار استانها
رقابتهای نوجوانان پسر مناطق 5و6 در یزد با انجام 5 دیدار امروز پنجشنبه 98.9.21 ادامه یافت .
رقابتهای نوجوانان دختر مناطق 1و2 در بهنمیر مازندران امروز پنجشنبه 98.9.21 با انجام بازیهای نیمه نهایی ادامه یافت.
روز دوم از رقابتهای نوجوانان دختر مناطق 5و6 کشور به میزبانی کرمان امروز پنجشنبه 98.9.21 با انجام 4 دیدار ادامه یافت.
رقابتهای نونهالان پسر مناطق 7و8 کشور از دیروز چهارشنبه 98.9.20 در دهدشت آغاز شد.
رقابتهای نوجوانان دختر مناطق 1و2 در مرحله سوم از دیروز چهارشنبه 98.9.20 در بهنمیر مازندران آغاز شد.
رقابتهای نوجوانان پسر مناطق 5و6 کشور در یزد با حضور 5 تیم از امروز  چهارشنبه 98.9.20 آغاز شد.
رقابتهای نوجوانان دختر مناطق پنج و شش کشور از امروز  چهارشنبه 98.9.20 با حضور 5 تیم در کرمان آغاز  شد.
رقابتهای جوانان دختر مناطق یک و دو کشور از دیروز چهارشنبه 98.9.19 به میزبانی شاهرود آغاز شد.
رقابتهای نونهالان دختر مناطق 3و4 کشور با قهرمانی دختران تبریزی به پایان رسید.
يكدوره كلاس داوري درجه ٣ در استان لرستان ازروز پنجشنبه ١٤ آذرآغاز شد.
رقابتهای لیگ دسته یک بانوان در منطقه جنوب که از دیروز در اصفهان آغاز شده بود ، امروز هم با انجام سه بازی دنبال شد.
رقابتهای لیگ دسته یک بانوان در منطقه جنوب کشور از صبح امروز یکشنبه 98.9.10 در اصفهان آغاز شد.
با حضور فرماندار سنندج از بانوان تيم هندبال سنندج قهرمان رقابتهاي ليگ دسته يك بانوان منطقه شمال تقدير شد.
رقابتهای نوجوانان مناطق 7و8 جنوب کشور که در بندر دیلم جریان داشت امروز با انجام بازیهای روز آخر به پایان رسید.
رقابتهای قهرمانی نونهالان پسر مناطق 3و4 کشور که در کرمانشاه جریان داشت با قهرمانی تیم نقده به پایان رسید.
رقابتهای مرحله سوم مناطق جنوب کشور دیروز با انجام 4 دیدار دنبال شد و تکلیف تیمهای مرحله نیمه نهایی مشخص شد.
مرحله سوم رقابتهای قهرمانی نونهالان پسر مناطق 3و4 کشور در کرمانشاه آغاز شد.
رقابتهای مرحله سوم مناطق جنوب کشور به میزبانی بندر دیلم آغاز شد.
با پی گیری علیرضا پاکدل رییس فدراسیون و قول مساعد استاندار کرمانشاه مشکلات این تیم به زودی حل خواهد شد.
یکدوره کارگاه هندبال خانواده و هندبال سه به سه (من تو من) ویژه معلمان تربیت بدنی اصفهان در این شهر برگزار شد.
انتها1234567
نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک