اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
«ایندیرا» در دسترس‌ترین گزینه برای هدایت تیم ملی هندبال بانوان است/ دختران ما در اردو‌های انتخابی هم البسه دریافت می‌کنند
نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال گفت: «ایندیرا» در دسترس‌ترین گزینه برای هدایت تیم بانوان هندبال است و پیش‌بینی می‌کنم در ماه آگوست برای انجام مذاکرات نهایی به ایران بیاید.
تاريخ : سی و يکم ارديبهشت 1397 ساعت 10:24   کد : 197294
 نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال گفت: «ایندیرا» در دسترس‌ترین گزینه برای هدایت تیم بانوان هندبال است و پیش‌بینی می‌کنم در ماه آگوست برای انجام مذاکرات نهایی به ایران بیاید.
 
میترا نوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص جذب مربی خارجی برای تیم ملی هندبال بانوان اظهار داشت: با همسر کاستاراتویچ (سرمربی تیم هندبال آقایان) مذاکرات مقدماتی را انجام دادیم و او گزینه اصلی ما است. رزومه «ایندیرا» بسیار غنی بود و مورد تائید رئیس فدراسیون و کمیته فنی قرار گرفت.
 
وی افزود: این مربی در دسترس‌ترین گزینه ما بود و فعلا درگیر کار‌های مربوط به دخترش است و پیش‌بینی می‌کنم در ماه آگوست برای انجام مذاکرات نهایی به ایران بیاید.
 
نایب رئیس فدراسیون بانوان فدراسیون هندبال ادامه داد: قصد داریم مسائل فنی تیم‌های بانوان از نوجوانان تا بزرگسالان را در اختیار این مربی قرار دهیم و با توجه به اینکه نخستین مسابقات پیش روی بانوان ۱۰ آذر برگزار می‌شود، زمان خوبی در اختیار داریم تا برنامه‌های این مربی را عملی کنیم.
 
نوری در پاسخ به این سوال که آیا «ایندیرا» با مسائل فرهنگی و اخلاقی ایران آشنا است یا خیر، تصریح کرد: همسر او (سرمربی تیم آقایان ایران) از مسائل فرهنگی ایران شناخت خوبی دارد و قطعا در این خصوص با «ایندیرا» صحبت کرده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
 
وی در واکنش به اینکه فدراسیون هندبال مانند برخی فدراسیون‌ها در بخش بانوان مشکل البسه دارد یا خیر، گفت: خوشبختانه با حمایت‌های رئیس فدراسیون هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و جزو معدود فدراسیون‌هایی هستیم که در همان اردوی نخست تیم‌های بانوان لباس‌های ورزشکاران را تحویل دادیم. بچه‌های ما در اردوی انتخابی هم البسه خود را دریافت می کنند.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک