اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
جام بییست و هفتم/ دانمارک یا سوئد؟ نظر لیگ برتری ها چیست؟

تاريخ : دوازدهم بهمن 1399 ساعت 14:14   کد : 470614
قهرمان بیست و هفتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان امروز در مصر مشخص خواهد شد و تیم های دانمارک و سوئد برای کسب جام قهرمانی این رقابت ها از ساعت 20 به وقت تهران مقابل هم به میدان خواهند رفت. در یک نظرسنجی از مربیان و سرپرستان تیم های لیگ برتر پیش بینی شان در خصوص برنده این مسابقه و قهرمانی این دوره از رقابت ها را جویا شدیم.
IRIHF:
حمید صادقی، سرمربی تیم مس کرمان: برد دانمارک. دانمارک تیم قدرتمندی است و بازیکنان خوبی دارد. یک پخش جنگنده و تمام عیار دارد و هانسن هم باتجربه و کاردان است. از طرفی هم سوئد تیم یکدست و دونده و دنبال کسب اعتبار جهانی است. البته اگر سوئد روزش باشد بازی برای دانمارک سخت می شود.

ناصر سلیمی، سرمربی تیم کیمیا کاشت کردستان: دانمارک به دلیل دفاع و شوت بهتر

کیوان صادقی، سرمربی تیم ذوب آهن: بازی سوئد را ندیدم اما چون دانمارک بازیکنان باتجربه ای دارد، برد دانمارک را پیش بینی می کنم.

کوروش غفاری، مدیر فنی تیم پرواز هوانیروز: دانمارک چون یک تیم با نظم و استخوان دار است و شخصیت قهرمانی دارد.

اصغر نورورزی نژاد، سرمربی تیم نفت و گاز گچساران: دانمارک

علی بکماز، سرمربی تیم زغال سنگ طبس: هرچند دوست داشتم اسپانیا ببرد و راهی فینال شود ولی الان بین سوئد و دانمارک، دانمارک را بیشتر می پسندم.

مسعود ظهرابی، سرمربی تیم پرسپولیس بهبهان: من فکر کنم سوئد ببرد. سوئد بعد از سال 1999 به فبنال رسیده و بنابراین انگیزه فراوانی دارد. سوئد چند سال گدشته هم با دانمارک چند بازی انجام داده که بازی های پایاپای و نزدیکی بوده و فکر می کنم بازی که با فرانسه انجام داد، بتواند در فینال هم دوباره تکرار کند، برنده بازی فینال است.

محسن ولیان، مدیر تیم پاس نزاجا قم: دانمارک. چند بازی از تیم دانمارک و سوئد دیدم و هردو تیم واقعا شایسته بودند که الان به فینال مسابقات جهانی رسیدند اما دانمارک در فاز دفاعی قدرتمندتر نشان داده و تیم منسجم تری است اما شرایط هر بازی متفاوت هست و امکان هر اتفاقی در بازی وجود دارد.

عباسی، سرمربی تیم ستارگان دشتستان: این بازی بواسطه نزدیک بودن تیم ها و سبک فنی یکسان قابل پیش بینی نیست. در یک جمله تاکتیکی ترین هندبال چند سال اخیر را خواهیم دید. در بازی رده بندی جدال بر سر نتیجه گیری، توپ ها را در موقعیت حمله قرار خواهد داد اما در بازی فینال دفاع برتر و نتیجه گیری در حساس ترین لحظات هست که برنده را مشخص میکند.نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک