اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی هندبال استعفا داد
تاريخ : نهم خرداد 1400 ساعت 15:45   کد : 521072
IRIHF:
براساس اعلام سایت فدراسیون جهانی هندبال، به دنبال تصمیم کمیته اجرایی برای کنار گذاشتن رامون گالگو، رئیس کمیسیون قوانین و داوران IHF از مسابقات هندبال المپیک توکیو 2020، رامون گلگو از سمت خود استعفا داد.
وی طی نامه رسمی مورخ 25 مه 2021، از کلیه مسئولیت های مربوط به سمت خود به عنوان رئیس IHF PRC استعفا داد.
در گزارش فدراسیون جهانی هندبال در واکنش به این اتفاق آمده است: یکی از وظایف IHF حفاظت از منافع کلیه ذینفعان IHF با در نظر گرفتن سرمایه گذاری زیادی است که فدراسیون های ملی در آماده سازی تیم های ملی خود انجام می دهند. بنابراین IHF همیشه مشتاق است که همه مسابقات رویدادهای IHF را در بالاترین سطح انجام دهد و از هرگونه انتقاد، شکایت یا استدلال جلوگیری کند. دکتر حسن مصطفی، رئیس IHF، به عنوان رئیس کمیته اجرایی، چندین مرتبه به رئیس کمیته داوران تذکر داد که برای قضاوت مسابقات تیم های مورد نظر، جهت جلوگیری از هر گنه انتقاد و شکایت زوج های داور را از همان مناطق انتخاب نکند که این موضوع از سوی کمیته داوران ترتیب اثر داده نشد.
بدین ترتیب با بالاگرفتن اختلاف نظرها رامون گلگو طی یک نامه رسمی از کلیه مسئولیت های مربوط به سمت خود به عنوان رئیس IHF PRC استعفا داد که استعفایش در جلسه بعدی شورای IHF مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک