اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
خانه ای اختصاصی برای هندبال قزوین با کفپوش و نوری استاندارد
 
تاريخ : هجدهم خرداد 1400 ساعت 10:42   کد : 521094
IRIHF:
رئیس هیات هندبال قزوین از اختصاص سالن «پارسه» به نام «خانه هندبال» این استان به این هیات به مدت 7 سال خبر داد.
در راستای سفرهای استانی رئیس فدراسیون هندبال و بررسی و پیگیری مشکلات و ایجاد زیرساخت های هندبال در استان های سراسر کشور، سعید حناچی، رئیس هیات هندبال استان قزوین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال در این خصوص اظهار داشت: سالن «پارسه» براساس قرارداد ماده ۲۷ فیمابین هیات هندبال استان و اداره کل ورزش و جوانان برای مدت ۷ سال و به نام خانه هندبال در اختیار هیات هندبال استان قزوین قرار گرفت. 
حناچی ادامه داد: در سفر آقای دکتر پاکدل رئیس فدراسیون هندبال به این استان و تاکید و پیگیری وی بر تعویض کفپوش سالن هندبال استان و با کمک دکتر علائی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان قزوین، تعویض کفپوش این سالن هم اکنون در حال اجراست و امیدواریم در سفر هفته آینده دکتر پاکدل به این استان این سالن را افتتاح کنیم. همچنین ساخت زمین ساحلی و دیوار کَی ضلع جنوبی ورزشگاه در سال 98 انجام گرفت و در هفته گذشته نیز سیستم روشنایی سالن خانه هندبال اصلاح شد.
حناچی با بیان اینکه با پیگیری و حمایت های دکتر پاکدل و دکتر علائی مقدم و تلاش های هیات هندبال استان، تامین منابع مالی همه تعهدات توسط هیات انجام شده است، ادامه داد: با مرمت خانه هندبال قزوین و همچنین ساخت زمین هندبال ساحلی امیدوارم بتوانیم میزبان تیم های ملی هندبال ساحلی و سالنی در تمام رده های سنی در سال های آینده باشیم. 
رئیس هیات هندبال قزوین در ادامه در خصوص سایر اقدامات این هیات نیز بیان داشت: هم اکنون تیم شیشه قزوین در لیگ دسته یک حضور دارد اما به دنبال اخذ مجوز برای حضور یک تیم از این استان در لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور طی دو سال آینده هستیم تا بتوانیم با هم و در کنار هم برای رشد و توسعه هندبال کشورمان گام برداریم و شاهد موفقیت های روزافزون تیم های ملی هندبال کشورمان در میادین بین المللی باشیم.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک