اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
آزادمنجیری: با ۱۳ بازیکن راهی جده می شویم/ امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم
تاريخ : نوزدهم خرداد 1400 ساعت 09:03   کد : 521100
IRIHF:
سرمربی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون از آسیب دیدگی مجتبی کرمیان در بازی تدارکاتی با صنعت مس خبر داد و گفت: با 13 بازیکن راهی جده می شویم.
مهدی آزاد منجیری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال درباره شرایط تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون پیش از اعزام به مسابقات باشگاه های مردان آسیا گفت: خوشحالم که تمام اردوهای آماده سازی را آن طور که مدنظرم بود به پایان رساندیم ولی متاسفانه بازیکنانی که قرار بود به عنوان بازیکن آزاد به تیم ملحق شوند، بدعهدی کردند و در روزهای نزدیک به اعزام تیم به جده اعلام کردند نمی توانند به تیم بپیوندند.
وی افزود: در حال حاضر هم نمی توانیم لیست بازیکنان را تغییر دهیم و به جای 16 نفر با 13 بازیکن در مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا حاضر می شویم و امیدوارم با همین جوان ها که با یکدیگر قهرمان لیگ برتر شدیم، در جده نتیجه بگیریم.
سرمربی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دباره بازی تدارکاتی با صنعت مس کرمان هم بیان کرد: بازی تدارکاتی خوبی بود و توانستیم هم تیم را محک بزنیم و هم تاکتیک ها را بررسی کنیم. البته این بازی یک مصدوم داشت و پاشنه آشیل مجتبی کرمیان آسیب جدی دید. انتظار داشتم دو یا سه بازی تدارکاتی با مس داشته باشیم اما بخاطر این مصدومیت ریسک نکردم و با مشورت کادرفنی تصمیم گرفتیم تا مسابقات بازی دیگری نداشته باشیم.
آزاد منجیری درخصوص رقبای تیم خود نیز گفت: بازی تیم های العربی و سالمیه را دیدیم و آنالیز کردیم و در حل حاضر تنها از تیم مودهر عربستان اطلاعاتی نداریم. 
وی ادامه داد: پیش بینی نتایج مسابقات باشگاه های مردان آسیا واقعا سخت است زیرا تیم های عربی با بهره گرفتن از بازیکنان کشورهایی مثل تونس و مصر و همچنین بازیکن های اروپایی تیم های بسیار کاملی تشکیل داده اند و مقایسه آنها با تیم های ایرانی بسیار سخت است. به هر حال چون تیم های عربی از کوران مسابقات باشگاهی و حذفی کشورهای خود پا به این مسابقات می گذارند، از هماهنگی کامل تری برخوردارند و این شرایط با ما که 4 ماه از فضای مسابقات دور بودیم، بسیار فرق ایجاد می کند. در هر صورت امیدوارم حضور خوبی در این مسابقات داشته باشیم و بتوانیم مقام بیاوریم.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک