اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
علیمرادی: تیم های عربی از بهترین بازیکنان دنیا استفاده می کنند/ امیدوارم جزو چهار تیم برتر شویم
 
تاريخ : نوزدهم خرداد 1400 ساعت 09:51   کد : 521101
IRIHF:
مربی تیم صنعت مس کرمان آخرین شرایط این تیم را قبل از اعزام به مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا تشریح کرد. 
فرید علیمرادی در مصاحبه با روابط عمومی فدراسیون هندبال درباره شرایط تیم صنعت مس پیش از اعزام به مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا گفت: بچه ها به مرز 70 درصد آمادگی رسیده اند البته به علت شرایط کرونا بازی تدارکاتی نداشتیم. 
وی افزود: تنها بازی تدارکاتی مس با تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، دیگر نماینده کشورمان در مسابقات باشگاه های مردان آسیا، بود که به قصد هماهنگی بیشتر بازیکنان پس از دوری 4 ماهه از شرایط مسابقه برگزار شد و نتیجه خوبی هم داشت. ولی زمانی که قرار است یک تیم در مسابقات آسیایی شرکت کند، باید برنامه بازی تدارکاتی بیشتری داشته باشد تا بتواند به اندازه کافی تمرین داشته باشد و همچنین در شرایط مسابقه قرار بگیرد. 
مربی تیم صنعت مس کرمان با بیان اینکه با آمادگی نسبی به مسابقات می رویم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم، گفت: از رقبا شناختی نداریم و باید روز اول و دوم مسابقات آنالیز تیم ها را انجام بدهیم ولی نمایندگان قطر، کویت و عربستان تیم های خیلی خوبی هستند. در کل تیم های عربی از بهترین بازیکنان دنیا در این مسابقات استفاده می کنند و با همین بازیکنان تیم خود را بالا می کشند.
علیمرادی با بیان اینکه اولین بازی صنعت مس با نماینده یمن است، ادامه داد: اگر بتوانیم خیلی خوب کار کنیم جزو 4 تیم برتر خواهیم بود که نتیجه فوق العاده ای برای صنعت مس آن هم در اولین حضورش در باشگاه های مردان آسیاست.
وی در پایان با باعلام اینکه امروز بعدازظهر، 19 خرداد ماه، به عربستان اعزام می شویم، گفت: تمام بازیکنان تیم واکسن کرونا تزریق کرده اند و روز گذشته هم تست دادیم که خداروشکر نتیجه تمام تست ها منفی بود و در نتیجه مشکلی از این لحاظ نداریم.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک