اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
صادقی: شرایط خوبی داریم/ برای ایستادن روی سکو به جده می رویم
تاريخ : نوزدهم خرداد 1400 ساعت 10:57   کد : 521102
IRIHF:
سرمربی تیم صنعت مس کرمان از شرایط مطلوب بازیکنانش پیش از اعزام به مسابقات باشگاه های مردان آسیا گفت.
حمید صادقی شاه نشین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال با اشاره به آخرین وضعیت تیم صنعت مس گفت: آخرین اردوی ما پیش از اعزام به جده عربستان در تهران برگزار شد و آن چیزی که در این اردو مشهود بود این است که نماینده کرمان شرایط خوبی دارد و بازیکنان از لحاظ جسمانی، تاکتیکی و تکنیکی به شرایط مطلوبی رسیده اند. 
وی در خصوص بازی تدارکاتی با نیروی زمینی شهید شاملی کازرون هم بیان کرد: این بازی تدارکاتی نتیجه بخش بود و توانستیم نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم و روی آنها کار کنیم.
صادقی درباره سطح مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا و پیش بینی اش از نتایج تیم مس هم گفت: این مسابقات در سطح بالایی برگزار می شود و رقبای ما برای کسب سکو پا به این رقابت ها می گذارند. ما هم از این قائده مستثنی نیستیم و برای ایستادن روی سکو به جده می رویم و بسیار امیدوارم تیم مس که اولین حضورش در باشگاه های مردان آسیاست، نمایش خوبی به اجرا بگذارد تا در نهایت بتوانیم از هندبال ایران دفاع کنیم. 
سرمربی تیم صنعت مس کرمان در پایان بیان کرد: امروز بعدازظهر عازم جده هستیم و امیدوارم بتوانیم قبل از مسابقات یه جلسه تمرینی داشته باشیم تا با آمادگی مطلوب به مصاف حریفان برویم.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک