اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
عباسی: لیگ امسال سطح فنی بالاتری خواهد داشت/ امیدوارم با مانوئل جهانی شویم
تاريخ : دهم مرداد 1400 ساعت 11:52   کد : 541224
IRIHF:
سرمربی تیم ستارگان دشتستان تفاوت سطح فنی تیم ها در لیگ برتر هندبال پیش رو به دلیل برخورداری از اسپانسرهای قوی را یک اصل اجتناب ناپذیر در ورزش دانست.
رضا عباسی، سرمربی تیم ستارگان دشتستان در خصوص سی و چهارمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور گفت: با توجه به تصمیمات خوبی که در جلسه قرعه کشی مسابقات لیگ برتر گرفته شد، فکر می کنم روند برگزاری مسابقات لیگ بصورت مطلوبی پیگیری خواهد شد. 
وی افزود: لیگ امسال را از لحاظ سطح فنی به دلیل حضور بازیکنان خارجی بالاتر از سال های گذشته پیش بینی می کنم. قطعا حضور بازیکنان جوان و سرمایه گذاری ویژه برخی باشگاه ها در این خصوص ضمن پشتوانه سازی برای تیم های ملی، جذابیت های خاصی به لیگ برتر هندبال می بخشد. البته سطح فنی برخی تیم ها به دلیل برخورداری از اسپانسرهای قوی در لیگ امسال نسبت به سایر تیم ها کمی فاصله خواهد داشت که این موضوع یک اصل حرفه ای و البته اجتناب ناپذیر در ورزش است.
عباسی ادامه داد: برخی باشگاه ها با توجه به وضعیت موجود و اتفاقات پیش آماده در افرایش قراردادها و همچنین عدم برخورداری از اسپانسر مشخص با مشکلات خاص خود روبرو هستند و شرایط برای حضور شایسته این تیم ها در مسابقات کمی سخت شده است. تیم ما هم از این قائده مستثنی نیست و در این خصوص تلاش هایی را انجام داده و منتظر تصمیم و حمایت مجموعه مدیریت استان هستیم چرا که می طلبد در استان بوشهر با صنایع و شرکت های متمول شرایط و حضور اسپانسر تیم به نحو شایسته تری باشد. امیدواریم با حمایت یک اسپانسر مطلوب حضور شایسته تری را در لیگ برتر نسبت به فصول قبل داشته باشیم.
وی در خصوص امضای قرارداد با «مانوئل مونتایا فرناندز» به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان نیز گفت: مانوئل را مربی بزرگی می دانم چرا که هم سابقه خوبی از لحاظ علمی دارد و هم تجربیات موفقی در حوزه مربیگری و مهمتر از همه این موارد این است که با هندبال آسیا و بازیکنان ملی پوش ما آشناست و سبک هندبال ایران را به خوبی می شناسد. امیدوارم با ورود مانوئل بار دیگر راهی مسابقات جهانی شویم.
عباسی ادامه داد: در پایاین باید یک «خسته نباشید» جانانه به فدراسیون هندبال گفت که قطعا برای آوردن چنین مربی با دانشی آن هم در شرایط سخت اقتصادی و حتی فنی هندبال امروز ما، تلاش فراوانی کرده که جای تقدیر و تشکر دارد.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک